Jaunimo centras Mes | Būk
14889
page,page-id-14889,page-parent,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Baimės laboratorija

Vilniaus atviro jaunimo centro „Mes“ komanda pristato naują projektą „Baimės laboratorija“. Šiuo metu Lietuvoje plačiai kalbama apie jaunimo patyčias, savižudybes, ieškoma būdų, kaip sumažinti kylančias socialines problemas. Baimė kalbėti apie save, išsakyti, kas slegia, tampa vis didesne problema. „Baimės laboratorijos“ tikslas – padėti jauniems žmonėms suprasti ir nugalėti savo baimes. „Nesiekiame išgydyti dalyvių t. y. nežadame, kad atėję į užsiėmimą gaus atsakymus į visus savo klausimus ir po vieno renginio nieko daugiau nebijos. Tai būtų apgaulė. Tačiau „Baimės laboratorija“ prajudina kažką, ką bandome slėpti ir dėl ko dažnai patys jaučiames nelaimingi.“– teigia viena iš „Baimės laboratorijos“ šeimininkių psicholgė Wirginia Mikėnienė.

Laboratorija

Spotas

Spotas – nemokama erdvė jaunimo laisvalaikiui. Pas mus gali ateiti vienas arba kartu su draugais. Siūlome jaukią atmosferą, pokalbius įvairiomis temomis arba tiesiog buvimą kartu. Atvirame jaunimo centre gali rasti stalo žaidimus, kompiuterius, nemokamą internetą, stalo tenisą, bokso kriaušę ir dar daugybę galimybių praleisti laiką, taip pat jaunus iniciatyvius vadovus. Spotas laukia tavęs jei tau nuo 14 iki 29 metų ir turi laisvo laiko, kurį nori praleisti prasmingai. Dirbame darbo dienomis nuo 15 iki 19 val.  Užsuk.

Daugiau
12214271_10205376874288990_669086650_o

Kūrybinio rašymo dirbtuvės

Kelias į kūrybą paprastai prasideda nuo mokyklos, tik kai kada nutrūksta, ypač jei žmogus įstoja ne į humanitarinę specialybę ir nebūna palaikymo iš šalies. Bet gabumai niekur nedingsta. Kirba mintis: „O galbūčiau galėjęs?..“ ‒ bet čia pat ją pasiveja kita: „Ne, tai ne man.“ Ir pradeda atrodyti, kad rašytojai ‒ mistinės būtybės, kad įkvėpimas ‒ iš dangaus. Tačiau rašytojai tikrai labai daug dirba prie savo tekstų. Spontaniškai galima parašyti vieną kitą eilėraštį, bet ir tai ‒ ne visada. Prozai kurti reikia dar daugiau pastangų.

Daugiau
20141211_184551

Merginų klubas „VERSLIUKAS ANT KULNIUKŲ“

Šis projektas gimė bendraujant su jaunimu. Kalbėdami su jaunuoliais, stebėdami juos, matome, kad greitai besikeičiančiame pasaulyje reikia daug tvirtumo nepasiduoti sumaiščiai, išlaikyti ryšį su savo vidiniu pasauliu. Mūsų nuomone, merginos paauglystės laikotarpiu yra jautriausia visuomenės grupė. Pagrindinis šio raidos etapo uždavinys – tapatumo formavimasis, o šiuolaikiniame pasaulyje moteris turi labai platų vaidmenų pasirinkimą. Dvidešimt pirmajame amžiuje „moteris“ nėra tolygu „namų šeimininkei“. Mes esame visuomenės veikėjos, prezidentės, verslininkės, mamos, menininkės… Bręstančiai moteriai labai lengva pasimesti šioje pasirinkimo laisvėje. „Versliuką ant kulniukų“ kūrėme norėdamos padėti merginai suprasti savo pasirinkimo platumą ir atrasti unikalią sėkmės formulę.

„Versliukas ant kulniukų“ programa merginoms apie moteriškumą. Ją sudaro 4 dalys: „moterų laimės ir sėkmės istorijos“; „aš esu ypatinga“; „viena ir su kitais“; „mano svajonių gyvenimas prasideda dabar“.

Daugiau
?

Naujosios Vilnios atvira jaunimo erdvė

Naujosios Vilnios atvira jaunimo erdvė, ar numanai kas tai?! Ar žinai, ką čia gali nuveikti būtent Tu?

Ne? Tai nepraleisk progos sužinoti!

Naujosios Vilnios atvira jaumuimo erdvė (NV AJE) – tai vieta, kur gali ateiti visi norintys.

Daugiau