Jaunimo centras Mes | Atrask save
15543
page,page-id-15543,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
7b8f647e-31a7-41b0-ba75-cf9ee4452a57
20863c3d-618a-443d-b779-0d70367463f2

Atrask save

2015 m. spalio 1 d. visoje Lietuvoje startavo Jaunimo garantijų iniciatyvos projektas: „Atrask save.”

 

Projekto tikslas – suteikti jaunuoliams aktyvumo skatinimo priemones, atsižvelgiant į tai, kokio pasiūlymo jaunas žmogus pageidauja: dirbti, mokytis ar atlikti praktiką. Šios paslaugos suteikiamos pagal individualius kiekvieno jauno žmogaus poreikius, taikant įvairias darbo su jaunimu formas bei neformaliojo ugdymo metodus, didžiausią dėmesį skiriant individualiam darbui.

 

JAUNIMO GARANTIJŲ INICIATYVA (JGI) – tai programa, kuria siekiama sumažinti jaunų bedarbių, nesimokančių, neaktyvių jaunuolių (NEET) skaičių, užtikrinant paslaugų, skirtų šiems jaunuoliams, prieinamumą, lankstumą, patrauklumą, taip pat motyvuoti jaunuolius naudotis siūlomomis paslaugomis, t. y. realia pagalba įgyjant asmeninių ir socialinių įgūdžių, pasirenkant profesiją, grįžtant į darbo rinką ar švietimo sistemą.

 

Projektą įgyvendina Lietuvos darbo birža kartu su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir 68 partneriai, veikiantys visose savivaldybių teritorijose, iš kurių 10 yra teritorinių darbo biržų ir 58 nevyriausybinės organizacijos ir biudžetinės įstaigos. Vilniuje projektą įgyvendina Vilniaus atviras jaunimo centras „Mes” kartu su partneriais: Pal. J. Malutaičio socialiniu centru, Naujosios Vilnios atvira jaunimo erdve ir Justiniškių atviru jaunimo centru „Bazė“.

 

Projektą „Atrask save” įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

540x213_B