Jaunimo centras Mes | Mes patys
16037
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16037,page-child,parent-pageid-14889,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16208

Mes patys

MES PATYS

Grigiškės – vienas iš labiausiai nuo miesto centro nutolusių Vilniaus mikrorajonų, turintis ganėtinai uždarą bendruomenę. Dauguma jaunuolių auga socialinės rizikos šeimose ir susiduria su problemomis – ne tik materialinėmis, bet ir psichologinėmis. Dėl šių priežasčių jaunimas turi labai ribotas turiningo laisvalaikio galimybes, auga nusikalstamumo tikimybė, todėl 2012 m. rugsėjo 10 d. Grigiškėse buvo įkurtas atviras jaunimo centras ,,Mes patys“. Nuo 2021 m. rugpjūčio 1 d. ,,Mes patys“ tapo atvira jaunimo erdve.

 

Čia stengiamės kurti bendruomenę, kurioje kiekvienas jaunas žmogus  jaučiasi pilnaverčiu jos nariu, galinčiu laisvai išreikšti savo nuomonę, jaustis saugiu ir nediskriminuojamu dėl savo išskirtinių bruožų, kultūros, tautybės, šeimos socialinės padėties ir pan. Vyrauja draugiška atmosfera, kuri padeda jaunimui išreikšti save per įvairias  siūlomas veiklas (tarybos veikla, sporto užsiėmimai, meno kūrybiniai procesai ir kt.). Su meno priemonių pagalba jaunimas turi galimybę geriau pažinti save, išreikšti savo jausmus bei kalbėti apie savo sunkumus, turi realias galimybes įsijungti į aktyvią veiklą. Skatiname juos aktyviau spręsti savo problemas, padedame vystyti tarpusavio pagalbą ir bendradarbiavimą, ugdome jaunuolių lyderystės įgūdžius.

Mes Patys FACEBOOKE