Jaunimo centras Mes | Kimaras
16050
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16050,page-child,parent-pageid-14889,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16208

Kimaras

KIMARAS

Ar ieškai būdų kaip praleisti laisvalaikį, o tuo pačiu ir patobulėti? Jei tavo atsakymas taip, tada būtinai užeik į „Kimarą“ – atvirą jaunimo erdvę Pilaitėje. Mūsų pavadinimas atskleidžia tikslą – skatinti tave ir tavo draugus prasmingai leisti laisvalaikį, kimarinti kuriant ir išmokstant naujų dalykų.

 

Kaip mes kimarinam?
Pas mus renkasi muzikos kūrėjų grupė ir skamba pianino muzika. Čia liejasi spalvos, bet ne akyse, o dailės terapijoje. Draugų ieškantys atranda bendraminčių – susibendrauti padeda bendros veiklos, stalo žaidimai, oro ritulys. Jei slegia problemos, nesutarimai su bendraamžiais ar tėvais („Ak, jie nieko nesupranta!“), išklausyti tave galime nemokamose psichologinėse konsultacijose. Turintiems klausimų apie savanorystę, sveikatą, savo teises ar kitomis temomis, atsakymų ieškoti padės informavimo ir konsultavimo taškas.
Laukiame visų!
„Kimare“ puoselėjame toleranciją, priimame žmogų tokį, koks yra ir kiekvieno idėjas vertiname. Norime kartu su jaunimu kurti jiems antrus saugius namus, kuriuose jie jaustųsi laukiami. Todėl jei užėjai – jauskis kaip namie, išsivirk arbatos ir pasinerk į veiklas!

 

Kimaras FACEBOOKE