Jaunimo centras Mes | Kitas kampas
16062
page,page-id-16062,page-child,parent-pageid-14889,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Kitas kampas

Naujininkai11
Naujininkai12
Naujininkai10

KITAS KAMPAS

Kitas Kampas – atvira jaunimo erdvė, įsikūrusi Naujininkuose, Dariaus ir Girėno g. 11. Tai vieta 14-29 metų jaunimui ateiti ir būti – kiek norisi, kaip norisi.

 

Kitas Kampas atviras tiek norintiems susipažinti ir pabendrauti, tiek norintiems ramiai pasėdėti ir pabūti su savimi. Čia galima kurti, mokytis, žaisti, gamintis maistą. Turime stalo žaidimų, piešimo priemonių, stalo futbolą, oro ritulį, balansavimo lyną, siuvimo mašiną, internetą. Galime žiūrėti filmus, rengti turnyrus, užsiimti rankdarbiais ar kitomis veiklomis. Ką veiksime priklauso nuo jaunimo poreikių ir norų. Laukiami visi ir visos, tiek po vieną, tiek su draugais. Dirbame pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 16:00 iki 20:00 val. Kitame Kampe Jūsų laukia jaunimo darbuotojos, į kurias galima kreiptis su savo norais, rūpesčiais ir klausimais. Kviečiame užeiti, pasidaryti arbatos ir susipažinti.

 

Kitas Kampas FACEBOOKE