Jaunimo centras Mes | Vaga
16091
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16091,page-child,parent-pageid-14889,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16208

Vaga

Atvira jaunimo erdvė „Vaga“

VAGA – atviro jaunimo centro „MES“ erdvė įsikūrusi Naujojoje Vilnioje, adresu – Pergalės g. 13, Vilnius. Nuo 2012 metų tada lydime jaunus žmonės jiems tampant suaugusiais, teikiame prieinamas, nemokamas paslaugas jaunuolių laisvalaikio metu. Pas mus veikia atvira jaunimo erdvė bei teikiama darbo gatvėje paslauga.

Erdvėje dirbame keturiese – Greta, Laura, Monika, ir Renaldas. Visi darbuotojai skirtingi, bet svarbiausia – orientuoti į jauną žmogų. Darbuotojai siekia, kad ateinantys jaunuoliai tobulėtų dirbdami su jais tiek individualiai, tiek grupinį darbą.  Čia kuriama saugi, pasitikėjimu grįsta erdvė visiems jaunuoliams, nepriklausomai nuo jų socialinės padėties. Esame visada pasirengę tave išklausyti, suprasti ir padėti. Teikiame individualias konsultacijas karjeros, užimtumo, laisvalaikio emocinių sunkumų temomis.

Erdvėje galima užsiimti įvairiosiomis veiklomis – stalo žaidimais, maisto gaminimu, turime stalo futbolą, biliardo ir stalo teniso stalus, taigi, ateik sužaisti bent kelias partijas! Taip pat turime zonas darbui, diskusijoms, „chill“ zoną atsipalaidavimui, knygų lentyną, atskirą kabinetą individualiems pokalbiams ir konsultacijoms. Kiekvienais metais organizuojame mažiausiai 2 stovyklas, kuriose taikant neformalaus ugdymo metodus skatiname jaunuolius reflektuoti, pažinti save ir tobulėti. Mėgstame aktyviai leisti laiką gamtoje – einame į žygius! Erdvė dirba nuo pirmadienio iki penktadienio – 16:00 – 20:00 val.

Darbuotojos Ugnė ir Laura dirba su jaunimu gatvėje. Gatvės darbas yra veikla, kai neformalioje jaunimo aplinkoje (parkuose, kavinėse, sporto aikštynuose, klubuose ir kt. viešosiose erdvėse) siekiame užmegzti ryšį su jaunuoliais, patiriančiais socialinių sunkumų, ir jei jaunuolis sutinka, tarpininkauti, atstovauti ir palydėti atliepiant jo poreikius. Paslaugos tikslas – mažinti jaunimo, leidžiančio laiką gatvėje, socialinę atskirtį ir didinti jo galimybes visavertiškai dalyvauti visuomenės gyvenime.

Esame atviri įvairiausioms jaunuolių idėjoms. Turi pasiūlymų? Mes visada juos išklausysime ir bandysime kurti kartu!

Naujosios Vilnios atvira jaunimo erdvė FACEBOOKE