Jaunimo centras Mes | Savas kampas
16101
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16101,page-child,parent-pageid-14889,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16208,elementor-page elementor-page-16101

Savas kampas


SAVAS KAMPAS

„Savas kampas“ ( iki 2016- ųjų Naujininkų vaikų ir jaunimo klubas) įkurtas labai seniai, dar 1986 metais.

Visą savo egzistavimo laiką – tai yra vieta, sudaranti sąlygas vaikų ir jaunuolių saviraiškai, saviugdai ir turiningam laisvalaikiui. „Savam kampe“ siekiama plėtoti asmens kūrybinės galias ir gebėjimus. Mūsų tikslas – žadinti ir puoselėti kiekvieno lankytojo kūrybiškumą, atsižvelgiant į jo norus, polinkius ir gebėjimus.
„Savam kampe“ veikia įvairaus pobūdžio būreliai: dailės pradmenų, taikomoji dailė ( rankdarbiai), šiuolaikiniai šokiai, aerobika, anglų kalba. Ugdytiniai dalyvauja ir savo pasiekimus demonstruoja įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose festivaliuose, koncertuose, konkursuose, parodose.
Kasmet organizuojame ne tik įvairius renginius ir konkursus, bet ir vaikų ir jaunuolių įspūdingas ir pašėlusias vasaros dienos stovyklas.
„Savas kampas“ – tai vieta, kur gera būti ir augti!

Savas kampas FACEBOOKE