Jaunimo centras Mes | Olimpija
15981
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15981,page-child,parent-pageid-14889,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-16208

Olimpija

OLIMPIJA

“OLIMPIJA” – atviro jaunimo centro “MES” erdvė, įsikūrusi Vilkpėdėje (žmonės ginčytusi, kad dar Naujamiestyje), visai netoli Vingio parko. Tai vieta, Gerosios vilties g. 1a, kuri yra pilna veiklų, skirtų jaunimui nuo 14 metų iki 29 metų.

 

Olimpijoje galima rasti jaunimo erdvę, kurią visi vadina “Kosmosu”. Čia dirba trys jaunimo darbuotojos – Ugnė, Monika ir Rimvydė. Erdvė skirta ne tik leisti laiką su draugais, žaisti žaidimus ir stovyklauti, bet taip pat, tai vieta, kurioje jaunuolis nepriklausomai nuo socialinės padėties, suteikti galimybes saugiai leisti laisvalaikį,esant poreikiui bei padedant kompetentingiems jaunimo darbuotojams, spręsti kasdienybėje kylančius iššūkius bei klausimus. Jaunuolio (ne)dalyvavimas veiklose yra pagrįstas laisva valia.

Ši erdvė veikia kiekvieną savaitę nuo pirmadienio iki ketvirtadienio ir veikia – 16:00 – 20:00 valandomis.

 

Olimpijoje gali išsirinkti popamokinę veiklą. 

 

Piešimo guru Greta Alice, siūlo net dvi labai įdomias ir šaunias veiklas:

 

KŪRYBINIO PIEŠIMO STUDIJA 

Kūrybinėje piešimo studijoje paaugliai supažindinami ne tik su techninėmis tapybos, akademinio piešimo, spalvotyros, kompozicijos bei iliustracijos žiniomis, bet ir eksperimentuoja kurdami teminius meno kūrinius, stebi garsiausių pasaulio menininkų darbus, dalyvauja konkursuose, socialinėse akcijose. Vyresnio amžiaus paaugliai ruošia kūrybinį portfolio bei gilina akademines žinias ruošiantis stoti į dailės mokyklas.

 

KOMIKSŲ KŪRYBINĖ LABORATORIJA

Komiksų kūrybinėje laboratorija paaugliai supažindiami su alternatyviais lietuvių, čekų, latvių, estų, vokiečių komiksais, mokosi juos analizuoti, taisyklingai skaityti bei interpretuoti.

Kūrybinių dirbtuvių metu jaunuoliai patys išbando įvairias komiksų kūrimo technikas, pritaiko skirtingus techninius bei idėjinius metodus vizualizuojami rimtas, juokingas bei socialines problemas. Nebylių komiksų pagalba lavina savo vaizduotę bei ugdo tarpdiscipliniškumą

 

Taip pat, galima apsilankyti Lionginos būreliuose. 

 

MENINIŲ RANKDARBIŲ BŪRELYJE  jaunuoliai ugdo kūrybingumą ir mokosi verslumo pagrindų, domisi įvairiais kūrybos stiliais ir saviraiškos būdai. Tai savotiškas stiliaus, išskirtinumo kodas. Rankdarbių temų sąrašas iš tiesų ilgas, tarp visų temų populiariausi šie: užsiėmimų metu beria smėlio paveikslus, pina apyrankes, piešia ant vandens, raizgo sapnų gaudykles, kuria atvirukus, kamšo japoniškus interjero/puošybos suvenyrus – kimekomi.

 

Taipogi “Olimpijoje” galima apsilankyti pas Dailės terapeutę Emiliją, žaisti stalo žaidimus su Jurijumi, kurti patiems savo veiklas, bei dalyvauti mėnesiniuose renginiuose.

Olimpija FACEBOOKE