Jaunimo centras Mes | Kūrybinio rašymo dirbtuvės
15256
page,page-id-15256,page-parent,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive
12214271_10205376874288990_669086650_o

Kūrybinio rašymo dirbtuvės

Kelias į kūrybą paprastai prasideda nuo mokyklos, tik kai kada nutrūksta, ypač jei žmogus įstoja ne į humanitarinę specialybę ir nebūna palaikymo iš šalies. Bet gabumai niekur nedingsta. Kirba mintis: „O gal būčiau galėjęs?..“ ‒ bet čia pat ją pasiveja kita: „Ne, tai ne man.“ Ir pradeda atrodyti, kad rašytojai ‒ mistinės būtybės, kad įkvėpimas ‒ iš dangaus. Tačiau rašytojai tikrai labai daug dirba prie savo tekstų. Spontaniškai galima parašyti vieną kitą eilėraštį, bet ir tai ‒ ne visada. Prozai kurti reikia dar daugiau pastangų.

JAV kūrybinio rašymo kursai yra gana populiarūs. Netgi galima apsiginti magistro darbus. Talento, žinoma, neišmoksi: jis arba yra, arba ‒ nėra, bet jeigu neturėtumėte gabumų, tai ir rašyti nebūtų jokio noro. Net nepradėtumėte.

Kūrybinio rašymo dirbtuvės ‒ tai galimybė prisijaukinti Pegasą ir išmokti jį suvaldyti, kad nenuskrietų nežinia kur.

Todėl nuo 2012-ųjų pavasario Vilniaus atvirame jaunimo centre „Mes“ atsidarė kūrybinio rašymo dirbtuvės. Susitikimai vyksta vieną kartą per mėnesį, šeštadieniais. Į jas užsukti galite:

  • Jeigu kada nors jautėte poreikį ką nors parašyti (prozą, poeziją, esė…);
  • Jeigu norite išmokti, kaip kurti intriguojantį siužetą, veikėjų charakterius ir kitų rašymo paslapčių, kurias, kaip jums atrodė, „tikri rašytojai“ intuityviai atranda;
  • Jei smalsu išgirsti ne tik bičiulių, bet ir profesionalaus literatūros kritiko įvertinimą.
  • Ir dar dėl tūkstančio kitų priežasčių…

Prisijungti galima bet kada. Susisiekite: dangvyde@gmail.com ir bandysime viską suderinti.

Narių kūrybaApie vadovęDalyvauk

AJC „Mes“ nuo 2015 m. liepos 1 d. yra „Soros International House“ bendradarbiavimo projekto „ePublisher“ asocijuotas partneris. Atrinkta kūrybinio rašymo dalyvių poezija bus verčiama į užsienio kalbas ir skelbiama numatomoje kurti internetinėje svetainėje 2016 metais.