Jaunimo centras Mes | Lopšinės vienišoms širdelėms
15225
page,page-id-15225,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Projektas “Lopšinės vienišoms širdelėms”

Projekto idėja: surengiamas jaunųjų, mažai žinomų, menininkų lopšinių kūrybos konkursas, kurio rezultatas – profesionaliai įrašytos ir aranžuotos lopšinės. Šios lopšinės – tai rūpesčio ir namų šilumos simbolis, atkreipiantis dėmesį į socialinę problemą: augantį paliktų mažylių skaičių. Projekto metu taip pat, bus skatinamas jaunų žmonių įsitraukimas į pagalbos vaikų globos namams organizavimą bei socialinės savistabos didinimą.
projektas apims visos Lietuvos teritoriją, skatindamas tiek didžiuosiuose miestuose, tiek provincijos teritorijose kuriančio jaunimo iniciatyvumą. Sukurtų lopšinių viešas ir nemokamas platinimas internete taip pat leis jas pasiekti visoms Lietuvos ir užsienio teritorijoms. Finalinis lopšinių popietės renginys bus surengtas kūdikių namuose. Projektą finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.