Jaunimo centras Mes | Tarpinstitucinių tinklų kūrimas Vilniaus miesto seniūnijose
15227
page,page-id-15227,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Tarpinstitucinių tinklų kūrimas Vilniaus miesto seniūnijose

Projekto tikslas  – užtikrinti tarpinstitucinių tinklų veiklą Vilniaus miesto seniūnijose, siekiant užtikrinti jaunimo užimtumo pasiūlą ir bendrų veiklų inicijavimą.
 
Projekto uždaviniai:
  • Identifikuoti ir įvertinti jau egzistuojančius tarpinstitucinius tinklus, veikiančius vaikų ir jaunimo gerovės srityse (vaikų ir jaunimo užimtumas, socialinės paslaugos, atvejų analizės, vaikų minimali priežiūra), Vilniaus miesto seniūnijose.
  • Sukurti papildomus arba papildyti / patobulinti egzistuojančius tarpinstitucinius tinklus, veikiančius vaikų ir jaunimo gerovės srityse, Vilniaus miesto seniūnijose, kuriose jų nėra arba kuriose tinklai yra silpni.
  • Užtikrinti tinklų matomumą bei jų prieinamumą organizacijoms, dirbančioms su niekur nedirbančiu, nesimokančiu ir mokymuose nedalyvaujančiu jaunimu (toliau – NEET) bei kitomis jaunimo tikslinėmis grupėmis.
  •  Informuoti ir apmokyti egzistuojančių tarpinstitucinių tinklų, veikiančių vaikų ir jaunimo gerovės srityse, dalyvius darbo su NEET tiksline grupe (NEET identifikavimas, nukreipimas, paslaugų